Ana Sayfa

ADSM Yönetimi

ADSM Personeli
Dahili Telefonlarımız
Hasta İletişim Birimi
Eğitim Planı
İhaleler ve Satınalma
İstatistikler
Yalova'dan Görünümler
Kalite Politikamız
Ziyaretçi Defteri
Öneri, Temenni Bildir
İletişim ve Ulaşım
Nöbetçi Eczaneler
Hizmet Standartları

HKS
Kalite Yönetimi
Hasta
Bilgi Girişi

YALOVA
 

Kurumsal Bilgiler

 

         Merkezimiz 20.05.2008 itibariyle Sağlık Bakanlığımızın olurlarıyla açılmış olup,Yalova Devlet Hastanesinin ilk binasının 2.katında hizmet vermeye başlamıştır.Mayıs 2008-Temmuz 2012 tarihlerinde aynı binada, hizmetlerini ve kalite standartlarını arttırarak hizmetlerine devam etmiştir.

        Yalova Devlet Hastanesinin 2 bloktan oluşan eski binası yıkılarak yerine Sağlık Kompleksi Hizmet Binası yapılmıştır.30 Haziran 2012 yılı itibariyle de Merkezimiz Sağlık Kompleksindeki Yeni Hizmet Binasına taşınmıştır.

         Merkezimiz 1 adet Diş Protez Labaratuarı, bir Röntgen Görüntüleme Bölümü ve Merkezi Sterilizasyon  Birimi mevcuttur.3 adet   6 ünitlik  kliniklerimizde hastalarımıza hizmet sunulmaktadır. Ayrıca Engelli ve Evde Sağlık Hizmetleri için 2 ünitlik bir kliniğimiz de mevcuttur.Hasta ve Çalışan Güvenliği Birimlerimiz,Hasta Hakları Birimimiz kendi alanlarında sürekli hizmet verip süreç içinde yaşanacak aksaklıkları ortadan kaldırmaya çalışmaktadır.Kalite Birimimizde hastaların ve çalışanların  memnuniyetini arttırmak için sürekli çalışmalar yapmaktadır.

        Merkezimiz halen 23 Diş Hekimi ,9 Hemşire,3 Diş Klinik Yardımcısı,9 Protez Teknisyeni,2 Röntgen Teknisyeni, 14 İdari Memur,13 V.H.K.İ (Özel Hizmet Alımı),10 Temizlik Personeli (Özel Hizmet Alımı),4 Güvenlik Personeliyle hizmet verilmektedir.

       SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

 

Dt. Kerim BAŞ
Başhekim Yazısı

 


Röntgen Görüntüleme

Önemli Linkler
Sağlık Bakanlığı
Yalova Valiliği
Yalova İl Sağlık Müd.
MHRS Nedir ?
Resmi Gazete
SSK Sorgulama
T.C. Kimlik Sorgula
Yalova'dan Haberler
Acil Telefon Rehberi
Personel Üye Girişi


İstatistikler
Online Ziyaretçi
Bugün Ziyaret 35 
Toplam Ziyaret 535995