Ana Sayfa

ADSM Yönetimi

ADSM Personeli
Dahili Telefonlarımız
Hasta İletişim Birimi
Eğitim Planı
İhaleler ve Satınalma
İstatistikler
Yalova'dan Görünümler
Kalite Politikamız
Ziyaretçi Defteri
Öneri, Temenni Bildir
İletişim ve Ulaşım
Nöbetçi Eczaneler
Hizmet Standartları

HKS
Kalite Yönetimi
Hasta
Bilgi Girişi

YALOVA


Başhekim Yazısı  

Sevgili Yalova’lılar; uzun zamandan bu yana beklediğiniz Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz nihayet faaliyete geçmiş bulunmaktadır. Sağlık Bakanlığı’nın; sağlıkta dönüşüm projesinin önemli bir ayağı olan ağız ve diş sağlığı merkezleri, verdikleri hizmetin kalitesi, geniş bir toplum kesimini kucaklaması,  her geçen gün daha da kendisini geliştirmesi ile hastalarımızın ağız ve diş sağlığı problemlerine çözüm üretmektedir. 

Kurumumuz daha çok yeni olmasına rağmen güler yüzlü personeli ve modern cihazlarıyla ağız ve diş sağlığı hizmetlerinin önemli bir kısmını gerçekleştirmektedir.  Halen merkezimizde; muayene, diş çekimi, ışınlı dolgu, amalgam dolgu, kanal tedavisi, total ve parsiyel protez, (tam ve yarım damak), diş taşı temizliği, koruyucu diş hekimliği uygulamaları gibi işlemler yapılmaktadır. Yirmi hekimimiz özveriyle kendi özel odalarında, muayenehane konforunda hizmet vermektedir.  

Daha fazla hastamıza, daha modern bir ortamda tedavi olma imkânı sunabilmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bizim en büyük ödülümüz genç- yaşlı tüm hastalarımızın memnun olmasıdır. En büyük motivasyon kaynağımız ise gene hastalarımızın çıkarken söyledikleri memnuniyet ifade eden sözleridir.

Büyük bir heyecan ve gayretle; en üst düzeyde ağız ve diş sağlığı hizmeti verebilmek için personel, donanım ve hizmette eksiksiz olmak hedefindeyiz. Tüm Yalova’mıza sağlık dolu güzellikler diliyorum.

            Kerim BAŞ
Kurucu Başhekim

 

Dt. Kerim BAŞ
Başhekim Yazısı

 


Röntgen Görüntüleme

Önemli Linkler
Sağlık Bakanlığı
Yalova Valiliği
Yalova İl Sağlık Müd.
MHRS Nedir ?
Resmi Gazete
SSK Sorgulama
T.C. Kimlik Sorgula
Yalova'dan Haberler
Acil Telefon Rehberi
Personel Üye Girişi


İstatistikler
Online Ziyaretçi
Bugün Ziyaret 97 
Toplam Ziyaret 538398